Portrét

Managing flexibility“ je slogan vyjadrujúci zameranie skupiny Witzenmann. V r. 1854 založil Heinrich Witzenmann závod na výrobu šperkov a keď v r. 1885 vynašiel kovovú hadicu, položil tak základy výroby kovových hadíc a kompenzátorov.

Po viac ako 125 rokoch je skupina Witzenmann jedným z hlavných celosvetových výrobcov ohybných kovových prvkov, napr. kovových hadíc, kompenzátorov, kovových vlnovcov a automobilových dielcov. Viac ako 4.300 zamestnancov vyprodukovalo v r. 2017 obrat cca. 614 mil. EUR.

Vďaka svojmu sortimentu výrobkov, ktorý je v danom segmente najširší na svete, ponúka firma Witzenmann riešenia problémov pri zachytávaní vibrácií a vyrovnanávaní dilatácie v potrubiach, pri flexibilnej montáže a pri vedení médií. Ako partner našich zákazníkov pri vývoji v  automobilovom priemysle, v oblasti technického vybavenia budov a na ďalších trhoch siahajúcich až po letecký priemysel a vesmírne letectvo disponuje firma Witzenmann vlastnými možnosťami pre konštrukciu strojov a nástrojov, vzorových výrobkov ako aj mnohými vlastnými testovacími a skúšobnými zariadeniami.

Dôležitým faktorom spolupráce so zákazníkom je technické poradenstvo jednak zo strany našich odborníkov pre odbyt a technické aplikácie priamo na mieste inštalácie ako aj zo strany centrály spoločnosti v Pforzheime (v Nemecku). Tím skúsených a kreatívnych inžinierov tu pracuje na vývoji výrobkov, postupov a nových aplikácií.

Ako medzinárodná skupina s 24 pobočkami v Európe, Amerike a Ázii je firma Witzenmann synonymom vysokej kvality na najdôležitejších trhoch na celom svete.

 

Skupina Witzenmann

  • 24 pobočiek po celom svete
  • Viac ako 4.300 zamestnancov
  • 2017: obrat cca. 614 mil.

Info

Osvedčenia

Downloads

  • PDF Witzenmann Worldwide

  • PDF EJMA

  • PDF Company Profile

  • PDF Corporate Principles of the Witzenmann Group

Witzenmann Slovakia

Slovenský Anglicky