Kontakt Downloads
Hand Touching Digital Bellow Header
Témy budúcnosti
Nová mobilita, prepojené komponenty a komponenty na výrobu polovodičov.
Kontakt

Myslíme na budúcnosť

Žijeme v časoch veľkých prevratných zmien. Je nutné nájsť nové riešenia pre mobilitu a digitalizácia preniká do všetkých oblastí nášho života. V spoločnosti Witzenmann vnímame tieto zmeny ako šancu. Spoznajte naše nápady týkajúce sa elektromobility, naše prepojené komponenty určené na konštrukciu zariadení a komponenty pre výrobu polovodičov.

Innovation future topics emobility Image Text
Nová mobilita

Automobil stojí pred rozsiahlymi zmenami: v nasledujúcich desaťročiach doplnia existujúce portfólio koncepcie alternatívnych pohonov.
Spoločnosť Witzenmann je so svojimi rozsiahlymi kompetenciami v rôznych technologických odboroch a inovatívnymi koncepciami riadenia pripravená vytvárať riešenia všade tam, kde je nutné viesť médiá a kompenzovať pohyby.

Viac informácií
Networked components Teaserlist
Prepojené komponenty

Nepretržité monitorovanie prevádzkového stavu dôležitých funkčných prvkov je do budúcnosti kľúčovou kompetenciou hospodárnej prevádzky zariadenia. Zabránenie neočakávaným výpadkom zvyšuje spoľahlivosť zariadenia a výrazne znižuje prevádzkové náklady.

Viac informácií
Quality Check Bellow Cleanroom Image Text
Komponenty pre výrobu polovodičov

Výroba elektronických výrobkov na báze polovodičových materiálov dnes predstavuje jedno z najdôležitejších priemyselných odvetví. Moderné mikroprocesory alebo pamäťové čipy by nebolo možné vyrobiť bez našich flexibilných prvkov.

Viac informácií

Ďalšie otázky

Nič sa nevyrovná priamemu kontaktu. Radi si rezervujeme čas na osobný rozhovor a individuálne odpovieme na vaše otázky.
Pošlite nám prosím dopyt prostredníctvom nášho kontaktného formulára a následne sa vám obratom ozveme.