Kontakt Downloads
Header_Landingpage_New Mobility
Riešenia pre novú mobilitu
Trhy a aplikácie sa menia – my túto transformáciu aktívne formujeme.
Kontakt

Aplikácie v alternatívnych pohonoch

Nové koncepty mobility ukazujú cestu automobilovému priemyslu. Pre spoločnosť Witzenmann znamená nová mobilita viac ako len alternatívne systémy pohonu.

Ako kompetentný vývojový partner pre automobilový priemysel a priemysel úžitkových vozidiel aktívne formujeme transformáciu smerom k udržateľným riešeniam. Naše spoľahlivé partnerstvá s takmer všetkými dodávateľmi OEM a Tier-1 hovoria za všetko.

Image_Fullwidth_Textbox_EV_SUV_3_D_Modell_1200x675

Váš partner pre vývoj mobility budúcnosti

Spolu s našimi zákazníkmi vyvíjame individuálne riešenia pre aplikácie v hybridných a elektrických vozidlách.

Naše riešenia pre aplikácie

Vaše výhody vďaka našim kompetenciám

Zameriavame sa na pridanú hodnotu pre našich zákazníkov používaním najmodernejších technológií a rozsiahleho know-how. Profitujete z komplexného balíka služieb od jedného dodávateľa. Spoločne si sadneme a nájdeme individuálne riešenia.

Vždy po vašom boku

Od prvotného nápadu až po hotovú aplikáciu poskytujeme podporu našim zákazníkom po celom svete. Projektovanie, výpočty a vývoj patria medzi naše silné stránky.

Entwicklungspartner-749x569

Rozmýšľame v riešeniach

S našimi viac ako 200 vysoko kvalifikovanými inžiniermi po celom svete vyvinieme optimálnu aplikáciu pre váš problém. Pritom sa prispôsobujeme potrebám zákazníkov a požiadavkám trhu.

KundenspezifischesDesign-749x569

Maximálna čistota a funkčnosť

Naše odborné znalosti z výroby polovodičov prenášame do riešení mobility. Vysoké požiadavky na akumulátory tlaku a chladiace vedenia spĺňame už teraz vo veľkosériovej výrobe. Zvládame laboratórne analýzy v súlade s VDA 19/ISO 16232, VDI 2083-23 a aktívne sa podieľame na ďalšom vývoji noriem.

Technical Cleanliness Vertical Tabs TextImage

Bezpečnosť na prvom mieste

Spoločne vypracujeme vhodný plán validácie a zabezpečíme splnenie vašich požiadaviek. Podporou sú naše vlastné skúšobné stolice a naše know-how v laboratóriu. Radi sa ujmeme aj vývoja skúšobných stolíc.

Qualität-749x569

Od malých až po veľké série

Naše procesy a výrobné kapacity nám umožňujú vyvíjať individuálne riešenia od malých až po veľké série. Spoločnosť Witzenmann už dodáva produkty v sériovej výrobe aj pre nové koncepty mobility.

Production Line Contentslider

Vhodné materiály

Riešenie vysokých teplôt, tlakov, korózie a vodíkových aplikácií je súčasťou nášho každodenného života. Vďaka výberu vhodných materiálov a našim inovatívnym výrobným postupom dosahujeme najvyššiu kvalitu.

Werkstoff-749x569
> 40 mil.
sériových dielov v automobilovom sektore za rok
5 mil.
dodaných sériových dielov pre novú mobilitu
viac ako 200
vysoko kvalifikovaných inžinierov po celom svete

Nasledujúce kroky

Ďalšie otázky

Nič sa nevyrovná priamemu kontaktu. Radi si nájdeme čas na osobný rozhovor.

Witzenmann na veľtrhoch

Navštívte nás v našom veľtržnom stánku!