Kontakt Downloads
Milling Machine Header
Konštrukcia zariadení/konštrukcia strojov
Kvalitu našich produktov podčiarkuje množstvo národných a medzinárodných schválení a certifikátov. Preto sa významní zákazníci z oblasti konštrukcie strojov spoliehajú na naše služby.
Kontakt

Flexibilné prvky pre konštrukciu zariadení a strojov

Naše komponenty sa používajú všade tam, kde je nutné zabezpečiť izoláciu pohybov agregátov alebo pohybov následkom pôsobenia tepla, vibrácií, rozdiely pri montáži alebo flexibilné vedenie médií. Nikde nenájdete väčšiu rozmanitosť než pri konštrukcii zariadení a strojov.

Kovové mechy pre konštrukciu armatúr

Fitting Valves Image Text
Odolnosť voči vysokému tlaku už pri dodávke zo skladu

Pre konštrukciu armatúr dodávame mechy pre vretená ventilov, ktoré sú odolné voči vysokému tlaku (max. 600 bar), sú tesné, dokážu absorbovať pohyb a majú dlhú životnosť. Vyrábame ich aj vyrobené zo špeciálnych materiálov, napr. Hastelloy, Inconel alebo Incoloy. Na želanie potvrdíme výkonnosť našich komponentov aj skúškami záťažovými cyklami v podmienkach použitia.

Ďalšie informácie o kovových vlnovcoch
1000 Bar Bellows Image Text
Mech s odolnosťou 1000 bar

Extrémna odolnosť voči tlaku a životnosť cca. 10.000 pohybov sú menovitými údajmi mechu s odolnosťou 1000 bar. Používa sa vo ventiloch a armatúrach, kde spoľahlivo zaisťuje bezpečnosť.

Ďalšie informácie o kovových vlnovcoch

Výroba polovodičov

Semiconductor Clean Room Production Image Text
Výroba polovodičov

Komponenty pre výrobné zariadenia polovodičového priemyslu vyrábame vo vlastných čistých priestoroch vybudovaných na tento účel. Plynotesné kovové mechy, membránové mechy a kovové hadice vyrobené za najprísnejších požiadaviek na čistotu zabezpečujú funkciu komplexných výrobných zariadení v čistých priestoroch výrobcov elektroniky.


Flexibilné prvky pre výrobu polovodičov

Výmenníky tepla

Heat Exchanger Image Text

Výmenníky tepla s vlnovcovými hadicami z ušľachtilej ocele poskytujú viacnásobne väčší výkon pri výmene tepla v porovnaní s hladkými potrubiami. Poskytujú tak výhody pokiaľ ide o hospodárnosť, montáž a životnosť a sú takmer univerzálne použiteľné.

Zvlnením hadice sa dosiahne turbulentný prietok, ktorý pôsobí účinnejšie pri prenose tepla. Na rozdiel od laminárneho prietoku sa pri tomto efekte dosahuje o 50% vyšší výkon výmeny tepla.

Prospekt výmenníka tepla

Ďalšie informácie o kovových hadiciach a výmenníkoch tepla

Kompresory a čerpadlá

Compressors and Pumps Image Text

Ako sériové komponenty sa tu používajú štandardné kompenzátory a kovové hadice. Absorbujú vibrácie a pohyby agregátu a izolujú ich od systému vedení. Flexibilné prvky, ktoré sa v tejto oblasti používajú, sa vyznačujú dlhou životnosťou. V závislosti od konkrétneho prípadu použitia je možná dodávka s prírubovými prípojkami alebo navarenými prípojkami.

Ďalšie informácie o kompenzátoroch a kovových hadiciach

Ďalšie otázky

Nič sa nevyrovná priamemu kontaktu. Radi si rezervujeme čas na osobný rozhovor a individuálne odpovieme na vaše otázky.

Odbyt

Tel.: +421 (0)48 3234 477

E-mail: