Kontakt Downloads
TGA header
Od pivnice až po strechu
Všade tam, kde je nutné viesť TGA médiá, sme vďaka rozmanitosti našich výrobkov a nášmu know-how žiadaným poskytovateľom riešení.
Kontakt

Riešenia pre technické vybavenie budov

Witzenmann má v ponuke rozsiahlu ponuku riešení pre TGA. Naše výrobky pomáhajú pri spoľahlivom vedení plynu a vody, umožňujú účinnú prevádzku tepelných solárnych zariadení alebo zaisťujú bezpečnosť budovy v rámci protipožiarnej ochrany. Naše komponenty pre ventiláciu obytných priestorov vytvárajú príjemnú klímu v priestoroch.

Náš sortiment produktov pre aplikácie TGA

Povolenia

TGA Licences Image Text

Mnohé národné a medzinárodné schválenia a certifikáty sú vyznamenaním pre „Quality by Witzenmann“.

  • ANPI
  • DVGW
  • VdS
  • FM
  • SVGW SSIGE
  • DG
  • VGW

Technologická kompetencia v každej fáze

Naša technologická kompetencia počnúc prvým kontaktom so zákazníkom až po optimálny sériový dizajn je jednou z našich podstatných silných stránok. Vďaka nej sme sa stali celosvetovým lídrom v našom odvetví.

OEM Partner

Okrem štandardných konštrukčných radov vyvíjame v úzkej spolupráci s našimi OEM zákazníkmi individuálne systémové riešenia na základe požiadaviek špecifických sérií. Patria k nim vysoko kvalitné dizajnové armatúry ako aj konštrukčné diely pre výrobcov vykurovacích zariadení.

Kovové hadice od Witzenmann

Dizajn a vývoj

S vlastným navrhnutým radom vysokovýkonných hadíc HYDRA sme vyvinuli individuálny tvar s jedinečným vzhľadom. S klasickým okrúhlym prierezom alebo ako štvorhranná alebo trojhranná hadica - jemný, ale nezabudnuteľný akcent v stvárnení moderných kuchýň a kúpeľní.

Engineering Design Metal Hoses Image Text

Kompetencia pri zváraní

Neustále narastá počet aplikácií, ktoré vyžadujú použitie špecifických kombinácií materiálov. V závislosti od príslušnej požiadavky zvárame trvalo a spoľahlivo hadice z ušľachtilej ocele a bronzu s medeným hrdlom, čím umožňujeme ekonomicky výhodnú montáž do systémov vedení z rôznych materiálov.

Engineering Welding Image Text

Kompetencia vo výrobe

Na základe dlhoročných skúseností s výrobou a podporou zo strany vlastných podnikových oddelení, napr. nástrojárne alebo galvanizovne, disponujeme optimalizovanými výrobnými procesmi.

Výsledkom sú produktové riešenia vynikajúcej kvality vyznačujúce sa hospodárnosťou a trvalým používaním zákazníkmi.

Hose Production Image Text

Skúšanie

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam máme možnosť rýchlo a spoľahlivo vypočítať životnosť našich konštrukčných dielov a ponúknuť tak optimalizovaný dizajn. Príznačnou pre nás je schopnosť vybudovať presné meracie systémy a interpretovať najrôznejšie prevádzkové parametre našich produktov počas prevádzky.

Test Rig Gas Hoses Image Text

Ďalšie kroky

Ďalšie otázky

Nič sa nevyrovná priamemu kontaktu. Radi si rezervujeme čas na osobný rozhovor a individuálne odpovieme na vaše otázky.

Odbyt

Tel.: +421 (0)48 3234 477

E-mail: